Biofrekans Yöntemi İle Şifa Dağıtılıyor

“Hastalıktan korkmayın, geç kalmaktan korkun” diyen Dr. Ramazan Koca, ilaçsız, iğnesiz ve ağrısız bir tedavi olan Biofrekans yöntemi ile hastalarına şifa dağıtıyor.

Biofrekans Yöntemi İle Şifa Dağıtılıyor

“Hastalıktan korkmayın, geç kalmaktan korkun” diyen Dr. Ramazan Koca, ilaçsız, iğnesiz ve ağrısız bir tedavi olan Biofrekans yöntemi ile hastalarına şifa dağıtıyor.

 

Isparta’da üç yıldır hizmet veren Bıorez Sağlık Kliniği’nde Dr. Ramazan Koca, kanser dahil 400’e yakın hastalığın teşhis ve tedavisini başarıyla yapıyor. Yaklaşık 3 yıl önce İstiklal Mahallesi 1105 Sokk No: 2 Kat: 1 Daire: 3 de hizmete açtığı Bıorez Sağlık&Danışmanlık Merkezi’nde hastalarını ilaçsız ve iğnesiz bir tedavi yöntemi olan Biofrekans yöntemi ile tedavi ettiğini kaydeden Bıorez Sağlık Danışmanlık Merkezi Sahibi Dr. Ramazan Koca uygulamaya ilişkin şu bilgileri verdi: “Biz biyofrekans yöntemi ile hastaların tedavisine yardımcı oluyoruz. Yaklaşık 400 çeşit hastalık var, biz bunları tespit edip ilaçsız  ve iğnesiz bir şekilde tedavi ediyoruz. Ayrıca bitkilerin ve taşların frekanslarını yüklüyoruz, tedavi amaçlı her hücrenin bir frekansı var, bu frekanslar bozulduğunda hastalıklar ortaya çıkıyor. Biz bir  bakıma vücutta yeni hücrelerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. İlaç organı yenilemez, frekans organlardaki hücreleri yeniler. Biz bu merkezimizde hastaların hem kan tahlillerini yapıyoruz, hem de patolojik ve biyopsilerini de yapabiliyoruz. Kolonoskopik tetkik bile yapıyoruz. “

 

KANSERİN İLERİ AŞAMASINDA MÜDAHALEDE BULUNAMIYORUZ  

 

Biofrekans yöntemini kanserli hastalara da uygulayabildiklerini belirten Dr. Koca, “Ancak kanserin ileri aşamalarında yani metasnaz başka organlara sıçradığında biz bu hastalara müdahale edemiyoruz” dedi.

 

HANGİ HASTALIKLAR TEDAVİ EDİLEBİLİYOR?

 

Sözkonusu merkezde tedavi oranı genelde yüzde 90’lara ulaşan hastalıkları sıralayan Dr. Koca şöyle dedi:

 

“Bıorez Sağlık’ta Bİofrekans yöntemiyle; Migren, küme baş ağrıları, epilepsi, hipertansiyon, kronik yorgunluk, depresyon tedavisi, uyku bozuklukları, panik atak, kaygı bozuklukları, huzursuz bacak sendromu, psikolojik rahatsızlıklar, ergen yaş rahatsızlıkları, hiperaktivite, dikkat eksikliği, eklem ağrıları, bel ağrıları, fibromiyalji, kemik ağrıları, boyun ağrıları, romatizmal hastalıklar,artrit, romatoid artrit, ankilozan sponrdilit, mide bağırsak hastalıkları (ülser,gastrit, ishal, kabızlık, irritabil bağırsak sendromu) Sindirim rahatsızlıkları, (çölyak, crohn) Paraziter hastalıklar, kalp rahatsızlıkları,karaciğer rahatsızlıkları, (sarılıklar dahil), Böbrek rahatsızlıkları, (protein kaçağı dahil) ağır metal detoxları, obezite, gelişim bozuklukları,troid hastalıkları, virüs, mantar, bakteri enfeksiyonları, alerjik rahatsızlıklar, hormonal hastalıklar, Kadın Doğum (Gebe kalamama) menopoz, KBB, işitme kayıpları, vertigo, kulak çınlaması, akciğer hastalıkları (astım, Koah), Madde bağımlılığı, alkol ve sigara bırakma ve diğer bazı 400 çeşit hastalıkların, tanı ve tedavisinde yardımcı olalım.

 

BİOFREKANS YÖNTEMİNİ TANIYALIM:

 

Bu yöntem yan etkisi olmayan, frekans kontrollü yapılan, ilaçsız iğnesiz ve ağrısız bir tedavidir. Hem akut hem de kronik hastalıklarda etkilidir.

 

Kanserden allerjiye, migrenden fıtığa kadar 400’e yakın hastalık üzerinde Avrupa ve ABD’de yıllardır uygulanan ve hastalığa neden olan sorunu tespit ettikten sonra kişiyi bütün olarak ele alıp buna göre frekans tedavisi yapan bir tamamlayıcı tıp yöntemidir.

 

İnsan organizmasındaki hücre doku ve organların her biri, kendine özgü farklı elektromanyetik frekanslar yayarlar ve kişinin genel frekans spektrumunu belirler.

 

Frekansı değişik nedenlerle hastalıklar, dış etkenler, yabancı maddeler, yaşam biçimi, parazitler, mantarlar, bakteriler ve benzeri nedenlerle bozulur.

 

Biofrekans yöntemi ile uygulanan ters frekansla bozulan frekanslar geriye kazandırılır ve organlar sağlıklı hale getirilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir. Böylece vücuttaki zararlı maddeler temizlenmiş olur. Böylelikle bağışıklık sistemimizde desteklenmiş olur ilaçsız, ağrısız, yan etkisiz kalıcı iyileşme sağlanmış olur. Bu uygulama sırasında verilen elektromanyetik frekansların hiçbir yan etkisi yoktur.”

 

MERKEZİMİZDE ÇOK SAYIDA HASTAMIZA ŞİFA OLDUK…

 

Bıorez Sağlık Danışmanlık Merkezi sahibi Dr. Ramazan Koca, sözkonusu merkeze Isparta’nın yansıra çevre illerden ve uzak şehirlerden bile hastaların geldiğini belirterek, “Bu zamana kadar birçok hastamızı iyileştirdik, zaman zaman bizi arayıp veya bizzat gelerek teşekkürlerini ileten çok hastamız var, kanser hastalarını bile iyileştirdiğimiz oldu. Bu durum bizleri de ziyadesiyle memnun ediyor ve çok sevindiriyor. Hastalarımızın şifa bulması onlar kadar bizleri de memnun ediyor. Zaten bizim amacımız da hastalarımın dertlerine çare olabilmek” dedi.

 

KAYSERİ’DE DE ŞUBEMİZ VAR…

 

Bıorez Sağlık Danışmanlık olarak Isparta’nın dışında Kayseri’de de bir şube açtıklarını ifade eden Dr. Koca, Isparta’daki hastaların 0246 2371044 veya 0552 5246739 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabileceklerini sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler