İnsanlar Sıfır Değerinde Ürünleri Tercih Ediyor

Ispartalı genç girişimci Barış Spot işletmecisi Barış Acarer, ‘Günümüz ekonomisi göz önünde bulundurursak güncel fiyatlara kıyasla insanlar daha ekonomik ve sıfır değerinde olan ürünleri tercih ediyor’ dedi.

İnsanlar Sıfır Değerinde Ürünleri Tercih Ediyor

Ülkemizde de hemen hemen her ürüne gelen zam, sıfır ev eşyalarının alım gücünü de düşürdü.

 

Sattıkları ürünlerin 2. el gibi olmadığını belirten Barış Acarer; “Günümüzün ekonomisi göz önünde bulundurursak güncel fiyatlara kıyasla insanlar daha ekonomik ve sıfır değerinde olan ürünleri tercih ediyor. Diğer ürünlere kıyaslandığın da insanlar temiz ve sıfıra eşdeğer ürünleri daha uygun fiyata sunuyorum. Mağazalarda ürünler benim ürünlerimden çokta farkı olmuyor. İnsanlar bu ürünlere daha fazla para ödemeden, eşdeğer ürüne daha az para ile sahip oluyor. Ben kendi evimde bile ikinci el kullanıyorum. Mağazadan almakla hiçbir fark yok. Ürünlerimiz alırken birçok şeye dikkat ediyorum. Bizim sattığımız ürünlerde çizik bile yok. Önemli olan ürünü aldım - sattım değil, temiz ürün almaktır. Sağlam ürünü müşteriye sunabilmek ve ürünün her zaman arkasında durmak önemlidir. Müşteri memnuniyeti ve güveni benim için en temel olan şeydir. Ürünlerimizi aileye, aparatlara ve tayincilere daha çok veriyorum. Spot sektörü olarak insanlar için uygun fiyata sunulan en iyi sektör. Bizi tercih edenler parası olmadığından değil, daha uygun fiyata aradığını bulabilirler. Ben aldığım eşyalarda çok titizim. Boşanma dönemindeki malları almıyorum. İcralık malları almamaya dikkat ediyorum.  Tabir-i caizse gözlü mal almıyorum. İşimi yaparken temiz, titiz, özenli ve güvenilir olmaya çalışıyorum. Eğer işinizde bunlara dikkat ederseniz her zaman başarılı ve ayakta duruyorsunuz. Benim çalışma tarzım ve önceliğim bu. Gerisi de çok önemli değil. İnsanlar bu farkı görüp bizleri tercih ediyorlar.” Dedi.

 

Barış Spot işletmecisi Barış Acarer, 15 yıldır bu sektörün de içerisinde yer alıyor. İkinci dükkanın da açan Acarer  2. El ve sıfır eşyalarla Yayla Mahallesi’nde hizmet veriyor. (EMMEN PERÇİN)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.