Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’den Teşekkür

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Mustafa Özer, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın ve Cumhurbaşkanı adaylarının elde ettiği başarı nedeniyle destek veren partililere ve vatandaşlara yönelik bir teşekkür mesajı yayımladı.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Alperen Özer’den Teşekkür

Özer’in mesajı şöyle:

“14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Milletvekili Genel Seçimi, Cumhurbaşkanlığı 1. Tur Seçimi ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. Turu Seçimi ülkemizin demokrasi geçmişi ve olgunluğuna yaraşır şekilde tamamlanmıştır.

Bu seçimlerde de gerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a gerekse Cumhur İttifakı’na ve Ak Partimize gerekli desteği veren tüm vatandaşlarımıza partimiz adına çok teşekkür ediyorum.

Seçim süreci boyunca Yalvaç’ımızın tüm köylerinden ilçe merkezindeki tüm mahallelere kadar el ele, gönül gönüle çalıştığımız Cumhur İttifakı ortaklarımıza, yöneticilerine, parti görevlilerine, sandık görevlileri ve müşahitlerine, parti gönüllülerimize şükran borçluyuz.

Türkiye Yüzyılı’nın başladığı bu önemli seçimde tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemiz Yalvaç’ta da çok güzel bir sınav verdik ve harika sonuçlar elde ettik. Geçen seçim olduğu gibi bu seçimde de çok yüksek bir oy yüzdesiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na destek veren Yalvaç halkımızın güvenine layık olmak için dün olduğundan çok daha fazla ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımıza verilen desteğin yanı sıra geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde de Cumhur İttifakımıza 4 milletvekilliğinden 3’ünü veren Isparta’mıza, Yalvaç’ımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Geçtiğimiz dönem milletvekili olarak görev yapan Süreyya Sadi Bilgiç ve Recep Özel vekillerimize emekleri için teşekkür ediyor; bu dönemde birlikte çalışacağımız Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun ve Hasan Basri Sönmez vekillerimize kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. Yalvaç’ımız ve Isparta’mız için en güzel hizmetlere vesile olacaklarına eminiz.

Bir seçimden daha zaferle çıkmamızı sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, bizlere bu büyük millete hizmet etme noktasında yollarımızı açan Allah’ımıza şükrederek bir beş yıl daha durmaksızın çalışmaya söz veriyoruz.

Bu yarışı bitirdik, sırada yerel seçimlerdeki yarışa hazırlığımız başlayacaktır. Cumhur İttifakı olarak o yarıştan da alnımızın akıyla çıkarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin her yerinde hizmet çıtasını daha da yükseğe çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız.

Cumhurbaşkanımızın vurguladığı gibi, bu seçimde kazanan tüm Türkiye olmuş, tüm Isparta olmuş, tüm Yalvaç olmuştur. Gerek 14 Mayıs’ta gerek 28 Mayıs’ta tercihini hangi partiden, hangi adaydan yana kullanmış olursa olsun yurt içinde ve yurt dışında sandık başına giderek iradesine sahip çıkan demokrasimizin gücünü ispatlayan her vatandaşımıza teşekkür ediyoruz. Çok partili siyasi hayatımızın en önemli seçimlerinden birinde milletimiz kararını Türkiye Yüzyılı’ndan yana kullanmıştır. Bize de bu güvenin gereği olarak çok daha fazla çalışmak düşmektedir, çalışacağız.

Bu vesileyle tüm hemşehrilerimize selam ve saygılarımızı sunuyorum.”

(HABER MERKEZİ)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler