Türkiye’nin Değişimi  ve Gelişimi İçin Adayım

Türkiye’nin Değişimi ve Gelişimi İçin Adayım

İYİ Parti İl Başkanlığı Mali İşler Başkanı Ayşe Yıldırım Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Yıldırım, “Türkiye’nin bir değişime ve akabinde yeni bir gelişime, büyümeye ve ilerlemeye ihtiyacı olduğu belirtti.

Milletvekili aday adaylığını açıklayan Isparta İyi Parti İl Başkanlığı Mali İşler Başkanı Ayşe Yıldırım yeni düzende her şeyin güzel olacağını belirtti.

Yıldırım, “Değerli il başkanım, ilçe başkanım, partimizin çok kıymetli üyeleri ve basınımızın değerli temsilcileri, hepinize hoş geldiniz diyor en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Deprem ve selde felaketin de vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. bu zor süreci milletçe hep birlikte atlatacağız. İnşallah Genel başkanımızı Meral Akşener’in 2018 yılındaki

Cumhurbaşkanı seçimlerine katılmasıyla iyi parti cesurlar hareketine katıldım. Genel başkanımızın da dediği gibi; medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer diyerek çıktım bu yola. 2018 yılında Isparta iyi parti milletvekili aday adaylığı ile siyaset hayatıma başladım. 2018 yılından itibaren Isparta iyi parti mali işler başkan yardımcılığı görevine getirildim.2018 yılından 2022 yılına kadar partimizde bilfiil mali işler görevini yürüttüm.

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin öncelikle ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederek sözlerime başlamak istiyorum. Başta ekonomi olmak üzere, eğitimde, sağlıkta ve birçok alanda yetersiz kalmıştır. Türkiye’nin bir değişime ve akabinde yeni bir gelişime, büyümeye ve ilerlemeye ihtiyacı olduğu aşikar. Tek adam rejiminin ülkeye hiçbir şey katmadığı, çözüm üretmek yerine çözümsüzlüğe sürüklediği hepimizce malum. İYİ parti olarak Mecliste çoğunluğu sağlayarak ülkeyi tüm bu çıkmazlardan kurtulacağımıza inanıyorum. Güçlendirilmiş Parlamenter sistemle, Adalet , ekonomi, sağlık ,eğitim , tarım, birçok alanda çözümü ile birlikte ülkenin tüm sorunlarının çözüm ortağı olmak adına İYİ Partiden Isparta Milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum.

İyi Parti’nin vizyonunda; güçlü, zengin ve mutlu bir Türkiye var. Hep söylediğimiz gibi; milletimizden aldığımız güç, Mustafa Kemal Atatürk’ümüzden aldığımız ilhamla, milletimizin ve memleketimizin, en iyiyi hak ettiğine duyduğumuz inançla, projelerimizle, enerjimizle kadrolarımızla biz hazırız. Mustafa kemal Atatürk’ün de dediği gibi

“Ey Türk kadını, sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın” Genel başkanımız Sayın Meral Akşener’in yolunda, onun gösterdiği istikamette partimizin bir neferi olarak bize verilen her görevi yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Bu duygularla bir kez daha bu süreçte bana güç ve cesaret veren aileme, partimizin değerli yöneticilerine, abilerime, ablalarıma, genç kardeşlerime, yanımda olan herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum” dedi.(TUĞBA SEREL)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler