TED’de Ulusal 5. Uluslararası Eğitim Forumu Yapıldı

TED Ankara Koleji Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi Ata Sahne’sinde V. Uluslararası Eğitim Forumu, “Dijital Obezite” Teması TEDMEM’in organizasyonuyla gerçekleşti.

TED’de Ulusal 5. Uluslararası Eğitim Forumu Yapıldı


TED Ankara Koleji Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi Ata Sahne’sinde V. Uluslararası Eğitim Forumu, “Dijital Obezite” Teması TEDMEM’in organizasyonuyla gerçekleşti.

 

Ulusal ve uluslararası konuşmacılar ile toplumun her kesimini temsil eden paydaşların yer alacağı toplantıda Dijital Çağda Çocukluk ve Ebeveynlik, İş Dünyası ve Dijitalleşme konulu paneller yer aldı. Türk Eğitim Derneği’nin 2008 yılından bu yana düzenlediği Uluslararası Eğitim Forumu, bu sene 5. defa topladı. Her kesime hitap eden konuşmacıların yer aldığı forumun  bu seneki teması “Dijital Obezite” oldu. Etkinlik 14 Nisan 2020 tarihinde TED Ankara Koleji Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi Ata Sahne’sin gerçekleşti. 

 

Konuyla ilgili TED’in yaptığı açıklamada, “Türk Eğitim Derneğinin ülkemiz eğitim standartlarını çağdaş bir düzeye taşıyacak bilimsel platformlar oluşturma, eğitim meseleleri hakkında toplumu bilinçlendirme ve bu meselelerin çözüm ortağı olma vizyonuyla 2008 yılından bu yana düzenlediği Uluslararası Eğitim Forumu, bu sene 5. defa toplandı.14 Mayıs 2022 tarihinde , V. Uluslararası Eğitim Forumu olarak TED’in düşünce kuruluşu TEDMEM’in organizasyonuyla gerçekleşen etkinliğin bu seneki teması “Dijital Obezite”. lusal ve uluslararası konuşmacılar ile toplumun her kesimini temsil eden paydaşların yer aldığı  V. Uluslararası Eğitim Forumu; Dijital Obezite, Eğitim ve Dijitalleşme, Siyaset ve Dijitalleşme, Dijital Çağda Çocukluk ve Ebeveynlik, İş Dünyası ve Dijitalleşme konulu panelleriyle 14 Mayıs 2022 tarihinde, TED Ankara Koleji Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi Ata Sahne’de ve farklı salonlarda gerçekleşti. Paralel oturumlarda misafirlerini ağırladı.
Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: dijitalobezite.ted.org.tr.” bilgiler yer aldı. (HABER MERKEZİ)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler